مضرات زنان زیبا برای سلامت مردان

 

خبرگزاری فارس: دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت شما مضر باشد.
به گزارش “سرویس فضای مجازی ” خبرگزاری فارس و به نقل از منابع اینترنتی، تلگراف نوشت؛ نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود.


 

این هورمون تحت تاثیر استرس‌های فیزیکی و روانی در بدن انسان تولید می‌شود که می تواند در نهایت منجر به بیماری‌های قلبی شود. لطفا از خواندن ادامه مطلب در خبرگزاری فارس غافل نشوید که خالی از لطف نیست.
در هر صورت در مملکتی که ما از صبح تا شب سرب تنفس می کنید و از شب تا صبح مورد عنایت پارازیت های سرطان زا هستیم، دانستن این موضوع که مجاورت با خانم های زیبا رو ممکن است باعث افزایش خطر سکته قلبی در ما بشود بسیار مهم است.
فرض کنید بعد از 50 سال زنده ماندن در ایران  یعنی نمردن از بیماری های تنفسی و قلبی، انواع سرطان، مسمومیت از انواع سموم موجود در برنج و دیگر مواد خوراکی خطرناک، جا خالی دادن ازبلا هایی که بعضا در خیابان ها وجود دارد و جان سالم به در بردن از تصادفات جاده ای و فرود های نا خوشایند هواپیما های توپولف، چقدر سوز دارد اگر یک مرتبه با دیدن یک دختر خانم خوشگل سکته قلبی کنید و بمیرید!؟
 
/ 0 نظر / 21 بازدید